Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,219,11893,9
Kise6,619,51787,2
Bergen6,518,91567,4
Landvik6,219,11639,5
Blindern6,219,11879,1
Trondheim5,818,41470,4
Ny-Ålesund2,712,7847,3
Andøya5,016,71001,4
Finse7,623,32362,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.