Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,219,11979,2
Kise6,619,51867,8
Bergen6,518,91625,9
Landvik6,219,11731,6
Blindern6,219,11966,0
Trondheim5,818,41527,6
Ny-Ålesund2,712,7856,8
Andøya5,016,71024,0
Finse7,623,32454,9

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.