Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41298,5
Kise5,817,61318,1
Bergen6,417,31223,1
Landvik6,618,31380,1
Blindern6,117,71311,1
Trondheim5,515,61102,9
Ny-Ålesund3,012,7805,6
Andøya4,615,5914,5
Finse8,122,01926,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.