Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41723,7
Kise5,817,61730,6
Bergen6,417,31589,6
Landvik6,618,31838,5
Blindern6,117,71760,8
Trondheim5,515,61453,9
Ny-Ålesund3,012,7976,5
Andøya4,615,51158,6
Finse8,122,02338,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.