Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,418,51176,1
Kise6,418,21253,2
Bergen6,017,41020,9
Landvik6,618,71313,7
Blindern6,518,21155,4
Trondheim6,415,81103,7
Ny-Ålesund2,712,4700,5
Andøya4,614,6759,0
Finse7,724,11843,8

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.