Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås3,17,6157,3
Kise2,77,1173,2
Bergen2,86,0142,4
Landvik3,37,9183,2
Blindern3,07,4156,4
Trondheim2,44,4130,7
Ny-Ålesund0,72,648,3
Andøya2,15,076,2
Finse4,912,3368,0

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.