Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41690,2
Kise5,817,61698,9
Bergen6,417,31554,9
Landvik6,618,31798,4
Blindern6,117,71725,3
Trondheim5,515,61422,0
Ny-Ålesund3,012,7974,1
Andøya4,615,51138,7
Finse8,122,02298,1

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.