Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,220,01147,6
Kise6,219,11116,9
Bergen6,416,8973,6
Landvik6,319,71312,1
Blindern6,320,21168,3
Trondheim5,716,5901,7
Ny-Ålesund2,811,6797,6
Andøya3,612,1371,3
Finse10,126,02096,6

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.