Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,418,51684,3
Kise6,418,21701,9
Bergen6,017,31343,8
Landvik6,618,71783,4
Blindern6,518,21602,8
Trondheim6,415,81451,7
Ny-Ålesund2,712,4881,4
Andøya4,614,61017,3
Finse7,724,12260,6

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.