Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41521,7
Kise5,817,61550,9
Bergen6,417,31423,2
Landvik6,618,31629,1
Blindern6,117,71553,9
Trondheim5,515,61302,5
Ny-Ålesund3,012,7941,1
Andøya4,615,51077,4
Finse8,122,02149,7

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.