Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41731,4
Kise5,817,61737,8
Bergen6,417,31598,7
Landvik6,618,31846,9
Blindern6,117,71768,6
Trondheim5,515,61461,8
Ny-Ålesund3,012,7975,7
Andøya4,615,51161,8
Finse8,122,02347,0

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.