Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås4,312,3412,5
Kise4,311,8436,7
Bergen4,511,6384,8
Landvik4,712,7493,1
Blindern4,412,4430,9
Trondheim3,79,8330,8
Ny-Ålesund2,18,8229,7
Andøya2,79,3245,9
Finse7,119,4909,8

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.