Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41714,4
Kise5,817,61722,2
Bergen6,417,31583,5
Landvik6,618,31828,5
Blindern6,117,71751,0
Trondheim5,515,61447,3
Ny-Ålesund3,012,7976,6
Andøya4,615,51154,9
Finse8,122,02326,7

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.