Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås4,011,6244,3
Kise3,911,3302,8
Bergen4,19,3256,3
Landvik4,612,8336,8
Blindern3,710,9245,6
Trondheim3,710,0266,0
Ny-Ålesund1,56,3112,9
Andøya2,58,2169,8
Finse6,818,7620,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.