Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås3,68,5274,4
Kise3,28,2270,0
Bergen3,57,8193,0
Landvik4,18,9297,2
Blindern3,48,6257,7
Trondheim3,06,8200,4
Ny-Ålesund1,24,893,3
Andøya2,37,0160,6
Finse3,67,428,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.