Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41734,9
Kise5,817,61741,3
Bergen6,417,31601,1
Landvik6,618,31850,2
Blindern6,117,71771,6
Trondheim5,515,61463,3
Ny-Ålesund3,012,7975,2
Andøya4,615,51163,0
Finse8,122,02360,9

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.