Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,418,51443,6
Kise6,418,21514,6
Bergen6,017,41204,9
Landvik6,618,71591,5
Blindern6,518,21420,8
Trondheim6,415,81324,7
Ny-Ålesund2,712,4832,9
Andøya4,614,6941,5
Finse7,724,12078,9

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.