Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41530,3
Kise5,817,61559,1
Bergen6,417,31432,2
Landvik6,618,31633,1
Blindern6,117,71562,7
Trondheim5,515,61313,0
Ny-Ålesund3,012,7943,9
Andøya4,615,51085,5
Finse8,122,02153,4

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.