Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås3,38,8224,9
Kise3,18,5226,8
Bergen3,29,1180,7
Landvik3,49,2243,4
Blindern3,28,8216,4
Trondheim2,96,7133,2
Ny-Ålesund1,03,958,0
Andøya1,63,898,2
Finse5,414,5428,8

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.