Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås2,35,092,3
Kise2,25,394,6
Bergen2,03,976,2
Landvik2,45,693,9
Blindern2,25,086,2
Trondheim1,53,870,8
Ny-Ålesund0,41,010,5
Andøya1,23,244,1
Finse3,47,8185,6

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.