Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,117,6817,6
Kise6,417,5878,9
Bergen6,017,4788,6
Landvik6,418,5934,2
Blindern6,517,2799,5
Trondheim5,315,8781,2
Ny-Ålesund2,711,5471,8
Andøya4,314,1513,4
Finse7,524,11481,4

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.