Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,418,51741,2
Kise6,418,21753,5
Bergen6,017,31407,8
Landvik6,618,71853,5
Blindern6,518,21643,9
Trondheim6,415,81501,5
Ny-Ålesund2,712,4884,1
Andøya4,614,61032,5
Finse7,724,12351,2

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.