Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås5,114,3484,6
Kise5,013,0538,0
Bergen4,814,9503,3
Landvik5,615,4597,1
Blindern4,913,7479,4
Trondheim4,414,0472,0
Ny-Ålesund2,510,4278,5
Andøya4,314,0332,5
Finse6,921,91042,7

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.