Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,220,01441,5
Kise6,219,11434,3
Bergen6,416,81224,2
Landvik126,919,71638,2
Blindern6,320,21489,1
Trondheim5,716,51193,0
Ny-Ålesund2,811,6916,6
Andøya4,313,4943,1
Finse10,126,02433,3

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.