Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,219,8856,2
Kise6,218,6855,9
Bergen6,416,8753,3
Landvik6,319,31016,6
Blindern6,320,0872,6
Trondheim5,716,5681,4
Ny-Ålesund2,711,6590,0
Andøya3,612,1371,3
Finse10,126,01742,6

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.