Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41719,0
Kise5,817,61726,5
Bergen6,417,31587,5
Landvik6,618,31833,5
Blindern6,117,71755,6
Trondheim5,515,61451,1
Ny-Ålesund3,012,7976,6
Andøya4,615,51157,5
Finse8,122,02333,4

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.