Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41198,2
Kise5,817,61219,4
Bergen6,417,31145,7
Landvik6,618,31269,9
Blindern6,117,71208,6
Trondheim5,515,61014,0
Ny-Ålesund3,012,7758,1
Andøya4,515,5853,7
Finse8,122,01828,2

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.