Skip Navigation Links
Forside
Dagsverdier
Årsverdier
Logg inn
Graf over maksimal UV-indeks  •  Graf over akkumulert dagsdose

Tabell over årsverdier 
 
Velg år:  


StasjonMaks UV-indeksMaks MEDSum MED
Østerås6,017,41655,4
Kise5,817,61669,1
Bergen6,417,31536,0
Landvik6,618,31760,6
Blindern6,117,71690,7
Trondheim5,515,61402,2
Ny-Ålesund3,012,7969,7
Andøya4,615,51127,0
Finse8,122,02273,2

Tabellen viser maksimal UV-indeks og maksimal MED pr. dag målt i løpet av året samt den totale årsdosen for hver av stasjonene for det valgte året. For i år gjelder verdiene til og med dagens dato.